Strona korzysta z plików cookies. Możesz okreœślić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce. Zamknij
Szkoly Projekty UE Kursy Doradztwo Pracownia badań
Start arrow Aktualności arrow Szkoły CKU arrow WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY  stopień wojewódzki
 
 

Kształcenie zawodowe w Białymstoku

Biuletyn Informacji Publicznej

Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła

WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY  stopień wojewódzki Email

WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY – stopień wojewódzki

 

 

<<<< Wojewódzki Konkurs Geograficzny etap wojewódzki - wyniki, zasady wglądu do prac oraz wnoszenia odwołań (format PDF) >>>>

 

 

Stopień wojewódzki Konkursu Geograficznego odbędzie się 07.03.2018 r. (środa) w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku, budynek przy ul. Ciepłej 32.

 

Konkurs rozpoczyna się o godzinie 10:00 (czas pisania prac konkursowych - 90 minut).


Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do stopnia wojewódzkiego Konkursu Geograficznego proszeni są o przybycie o godzinie 9:30. Pisanie konkursu poprzedzi krótkie spotkanie organizacyjne.

Listy uczestników wywieszone będą w holu na parterze. Bardzo proszę, aby każdy uczeń zapamiętał numer, przy którym widnieje na liście jego nazwisko.

 

Każdy uczestnik konkursu powinien zabrać ze sobą ważną legitymację szkolną lub inny dokument potwierdzający tożsamość, uzupełnioną kartę kodową podpisaną przez dyrektora szkoły oraz przez rodziców/prawnych opiekunów, nieścieralny długopis, kalkulator, linijkę
i kątomierz.

 

Wszystkich startujących proszę o dokładne zapoznanie się z regulaminem, który znajduje się na stronie Kuratorium Oświaty w Białymstoku.


Członków Komisji Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego proszę o przybycie o godzinie 9:15. W sali gimnastycznej odbędzie się krótkie spotkanie organizacyjne.

       
Serdecznie zapraszam

Przewodnicząca – Ewa Jancewicz

 

 
 
 
Top!
Top!