Strona korzysta z plików cookies. Możesz okreœślić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce. Zamknij
Szkoly Projekty UE Kursy Doradztwo Pracownia badań
Start arrow Firmy Patronackie
 
 

Kształcenie zawodowe w Białymstoku

Biuletyn Informacji Publicznej

Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła

Firma Symulacyjna objęta opieką patronacką! Email
Image

 
W dniu 12 maja 2010 r. została zawarta UMOWA PATRONACKA pomiędzy Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku, a firmami Turlomza.pl i Centrum Informacji Turystycznej NARWIA.pl.

Podpisanie UMOWY PATRONACKIEJ stanowi milowy krok w zacieśnianiu współpracy pomiędzy szkołami zawodowymi, a środowiskiem pracodawców. W Firmie Symulacyjnej, funkcjonującej w ramach Centrum od ponad dwóch lat, kształcą się dorośli słuchacze Centrum, ucząc się pracy w spółce z o.o. na zasadzie symulacji. Firma Symulacyjna jest pierwszym tego typu przedsięwzięciem w województwie podlaskim, działa w branży turystycznej, zatem pozyskanie Firm Patronackich działających w tej właśnie branży stanowi niezwykle cenne wsparcie i doświadczenie. Dzięki wsparciu merytorycznemu i rzeczowemu, którego udzielą Firmie Symulacyjnej obie firmy patronackie, słuchacze Centrum zdobędą praktyczną wiedzę i umiejętności z zakresu prowadzenia nowoczesnego przedsiębiorstwa turystycznego.

 Image
Dyr. Bożena B. Krasnodębska i p. Mariusz Staniurski, przedstawiciel Firm Patronackich

Obie strony UMOWY wyrażając wolę w obszarze podnoszenia jakości i atrakcyjności kształcenia zawodowego zobowiązują się do podjęcia szeregu kroków, zmierzających w kierunku rozwijania kompetencji pożądanych na rynku pracy. Pierwszym wspólnym przedsięwzięciem będzie organizacja i realizacja wakacyjnego kursu na PILOTA WYCIECZEK, adresowanego przede wszystkim do słuchaczy i pracowników Centrum Kształcenia Ustawicznego. Chcemy umożliwiać naszym uczniom oraz pracownikom poszerzanie kompetencji zawodowych w celu podnoszenia adaptacyjności na rynku pracy.

Szczegóły na temat harmonogramu oraz warunków uczestnictwa w kursie na PILOTA WYCIECZEK niebawem na stronie internetowej Centrum Kształcenia Ustawicznego!


Image Image
 

 

 

Linki do Firm Patronackich:
http://www.turlomza.pl/
http://turlomza.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=540&Itemid=50

 
 
Top!
Top!