Strona korzysta z plików cookies. Możesz okreœślić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce. Zamknij
Szkoly Projekty UE Kursy Doradztwo Pracownia badań
Start arrow Aktualności arrow Szkoły CKU arrow Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku Szkołą z klasą 2.0
 
 

Kształcenie zawodowe w Białymstoku

Biuletyn Informacji Publicznej

Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku Szkołą z klasą 2.0 Email
W roku szkolnym 2011/2012 III Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Białymstoku oraz Szkoła Policealna nr 5dla Dorosłych w Białymstoku wzięły udział w ogólnopolskim programie Szkoła z klasą 2.0 organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Dyrekcja, nauczyciele oraz słuchacze CKU wspólnie opracowali Kodeks 2.0, wykonali zadania TIK, zrealizowali projekty edukacyjne, a zainteresowani słuchacze prowadzili własne blogi!
W maju zorganizowano także szkolny Festiwal Projektów 2.0, podczas którego cała społeczność szkolna mogła zapoznać się z efektami pracy poszczególnych grup projektowych.

Nasza całoroczna, ciężka praca została nagrodzona – w lipcu 2012 r. III Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Białymstoku w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku uhonorowano tytułem Szkoła z klasą 2.0, dodatkowo blogi naszych słuchaczy zostały wyróżnione w Ogólnopolskim Konkursie Blogów 2012: Elektroniczna klasa CKU i CKU Białystok zajęły  I miejsce ex aequo w kategorii projekt na blogu, natomiast blog CKU Bialystok zdobył także II miejsce w kategorii nagroda publiczności! Wszystkim, którzy zechcieli włączyć się w te działania, serdecznie gratulujemy, a zainteresowanych zapraszamy do udziału w kolejnej edycji programu!

 


 

 
 
Top!
Top!